Znowu musimy zacząć robić spotkania online, dlatego warto zacząć od spotkania na którym porozmawiamy o tym, jak chcemy aby te spotkania wyglądały .

Przegadamy swoje pomysły, potrzeby dotyczące zdalnych spotkań grupy i tego, jak je zapewnić.

Pomyślcie przed spotkaniem, co macie ochotę robić na zdalnych spotkaniach – oglądać filmy i potem o nich dyskutować, słuchać prelekcji, grać w kalambury przez zooma czy może jeszcze coś innego .

Spotkanie będzie na zoomie – link:
https://us02web.zoom.us/j/81928380734…

Meeting ID: 819 2838 0734
Passcode: i5KkW9

Do zobaczenia (w kamerkach)!

Grupa Młodzieżowa Tolerado powstała z myślą o młodych osobach LGBTQIAP (Lesbijkach, Gejach, Osobach Biseksualnych, Transpłciowych, Queer, Osobach Interpłciowych, Aseksualnych i Panseksualnych).

Stworzyliśmy i stworzyłyśmy miejsce, w którym możemy się spotkać, porozmawiać, wyżalić lub po prostu być.

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którym marzy się lepsze życie osób LGBTQIAP w Polsce.

Chcemy być aktywne i aktywni oraz działać: zmieniać poglądy innych osób i poszerzać wiedzę na temat np. homo-, bi-, czy transpłciowości.

Pragniemy łamać stereotypy, wymazywać uprzedzenia, miło spędzać czas i wzajemnie się wspierać. Jesteś z Trójmiasta lub okolic?
Masz ochotę poznać osoby takie jak Ty?
A może znasz lub masz w rodzinie osoby LGBT i chciałbyś/chciałabyś/ się dowiedzieć o nas więcej?
Jeżeli tak, to jest miejsce idealne dla Ciebie.

Chcesz dołączyć, ale boisz się reakcji otoczenia?

Dla nas to nie problem – nie każda akcja wiąże się z ujawnianiem.Nie jest dla nas ważna Twoja orientacja, styl życia czy wygląd.

Liczą się chęci i to, co masz w sobie.

Przyjdź do nas i sam/sama/samo się przekonaj!

Spotykamy się w każdy czwartek – z nielicznymi wyjątkami – o godzinie 18.30 w siedzibie Tolerado przy ulicy Miszewskiego 17/105 (wejście od podwórka).

O tym, co będzie się działo na najbliższym wydarzeniu, możecie przeczytać na Facebooku na stronie Grupa Młodzieżowa Tolerado. Zachęcamy do śledzenia!

Share This