Grupa Młodzieżowa

Grupa Młodzieżowa Tolerado powstała z myślą o młodych osobach LGBTQIAP (Lesbijkach, Gejach, Osobach Biseksualnych, Transpłciowych, Queer, Osobach Interpłciowych, Aseksualnych i Panseksualnych). Stworzyliśmy i stworzyłyśmy miejsce, w którym możemy się spotkać, porozmawiać, wyżalić lub po prostu być.

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którym marzy się lepsze życie osób LGBTQIAP w Polsce. Chcemy być aktywne i aktywni oraz działać: zmieniać poglądy innych osób i poszerzać wiedzę na temat np. homo-, bi-, czy transpłciowości. Pragniemy łamać stereotypy, wymazywać uprzedzenia, miło spędzać czas i wzajemnie się wspierać.

Jesteś z Trójmiasta lub okolic?
Masz ochotę poznać osoby takie jak Ty?
A może znasz lub masz w rodzinie osoby LGBT i chciałbyś/chciałabyś/ się dowiedzieć o nas więcej?
Jeżeli tak, to jest miejsce idealne dla Ciebie.

Chcesz dołączyć, ale boisz się reakcji otoczenia? Dla nas to nie problem – nie każda akcja wiąże się z ujawnianiem.

Nie jest dla nas ważna Twoja orientacja, styl życia czy wygląd. Liczą się chęci i to, co masz w sobie. Przyjdź do nas i sam/sama/samo się przekonaj!

Spotykamy się w każdy czwartek – z nielicznymi wyjątkami – o godzinie 18.30 w siedzibie Tolerado przy ulicy Miszewskiego 17/105 (wejście od podwórka). O tym, co będzie się działo na najbliższym wydarzeniu, możecie przeczytać na Facebooku na stronie Grupa Młodzieżowa Tolerado. Zachęcamy do śledzenia!

Share This