Spędź sobotę z nami i z rodzicami osób LGBT oraz tęczowymi rodzinami. To będzie bardzo tęczowy i międzypokoleniowy dzień. Wydarzenie Tęcza łączy pokolenia już 20 lutego w Sztuce Wyboru w Gdańsku.

Program:

12:00-15:30 | Pełne sił i blasku. Warsztat rozwojowy i integracyjny dla tęczowych rodzin z Pomorza. Opis warsztatu i zapisy: https://goo.gl/KBcNVI

16:00-17:30 | Dyskusja wokół książki Rodzice, wyjdźcie z szafy! z matkami i ojcami osób LGBT ze Stowarzyszenia Akceptacja. Podczas wydarzenia książkę otrzymasz za darmo.

17:30-18:00 | Poczęstunek

18:00-19:00 | Projekcja filmu dokumentalnego ?Tęczowe rodziny? z dyskusją po projekcji.

Organizujemy dla Was pierwsze w Polsce międzypokoleniowe, tęczowe wydarzenie. Wszystkie osoby są mile widziane: te, które same należą do tęczowych rodzin oraz te, które chcą po prostu dowiedzieć się więcej.

Jesteś osobą LGBT i wychowujesz dziecko? Przyjdź na cały dzień i pamiętaj, by wcześniej zapisać się na warsztaty rozwojowe Pełne sił i blasku. Twojemu dziecku zapewniamy bezpłatną opiekę przez cały dzień.

Jesteś rodzicem osoby homo-, biseksualnej lub transpłciowej? Bądź z nami od godziny 16:00 i posłuchaj, jakie radości, ale też wątpliwości i codzienne sytuacje spotykają innych rodziców osób LGBT. Dowiedz się, jak sobie z tym radzą. Swoim doświadczeniem podzielą się matki i ojcowie ze Stowarzyszenia Akceptacja, jedni z bohaterów książki Rodzice, wyjdźcie z szafy!. rozmowy Wiktorii Beczek z rodzicami osób LGB.

Poznaj wypowiedzi polskich tęczowych rodzin podczas projekcji filmu ? Tęczowe rodziny?, który powstał w ramach projektu ? Tęczowe rodziny pełne sił i blasku?.  Zaraz po 20-minutowym filmie odbędzie się dyskusja.
Wstęp wolny!

Podczas wydarzeń organizator zapewnia bezpłatną opiekę nad dziećmi.

Wydarzenie na facebooku znajdziesz tutaj.

Zapraszają:
Stowarzyszenie na Rzecz Osób LGBT Tolerado
oraz Akceptacja? Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób Homoseksualnych, Biseksualnych i Transpłciowych

Projekt Tęczowe rodziny pełne sił i blasku oraz Akceptacja osób LGB w domu i w szkole realizowane w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

 

 

Share This