Samoobrona psychiczna i wyznaczanie granic na bazie metody WenDo dla kobiet nieheteronormatywnych

Serdecznie zapraszamy nieheteronormatywne kobiety na warsztaty z samoobrony psychicznej na bazie metody WenDo. Ze względu na obostrzenia sanitarne nie możemy zrealizować warsztatów stacjonarnych, ale w formie zdalnej wiele aspektów treningu wzmocnieniowego WenDo jest możliwych do zrealizowania. Skorzystajcie i dołączcie!

Aby dołączyć do warsztatów, wypełnij formularz zgłoszeniowy:

https://forms.gle/pfeLYzfikBg1uDzx7

Warsztaty obejmują:

– spotkanie grupowe w sobotę 12.12 w godzinach 11:00-14:00 w aplikacji zoom, podczas którego popracujecie nad budowaniem pewności siebie i wzmocnieniem psychicznym, szczególnie w zakresie asertywnej komunikacji, wyznaczania i stawiania granic. Będziemy też omawiać socjalizację do ról płciowych w społeczeństwie i jak to się ma do przemocy seksualnej i przemocy na tle płciowym,

– godzinne konsultacje indywidualne z osobą ekspercką w terminie 25.11.2020 – 22.12.2020 w ustalonym wcześniej terminie, podczas których możliwe będzie przepracowanie sytuacji wyznaczania granic i wzmocnienia asertywności.

Warsztaty i konsultacje prowadzi:

Anna Urbańczyk – trójmiejska aktywistka i trenerka praw człowieka. Przez kilkanaście lat związana z Kampanią Przeciw Homofobii. Certyfikowana trenerka WenDo. Członkini Towarzystwa Edukacji Antydyskryminacyjnej.

O WenDo:

Warsztat z samoobrony WenDo jest metodą samoobrony i asertywności, która łączy metody samoobrony fizycznej i psychicznej. Od innych form samoobrony, WenDo różni się między innymi tym, że bardzo duże znaczenie przywiązuje do wzmacniania umiejętności związanych z asertywną komunikacją. Uwrażliwia też i pomaga identyfikować przypadki przemocy.

——————————————————————————————————————————————–
Warsztaty i konsultacje realizujemy z dofinansowaniem Miasta Gdańska w ramach projektu
„Program wsparcia osób doświadczających dyskryminacji ze względu na płeć i tożsamość płciową”.

Mamy tylko #JednoŻycie

Share This